Стильное радио Перец FM — в Днепропетровске

02.03.2012

1 марта на днепропетровской частоте 90,9 МГц начала вещание радиостанция «Стильное радио Перец FM».

Трансляция радио MFM, до сих пор звучавшего на этой частоте, прекращена.

Таким образом, Стильное радио Перец FM увеличивает своё покрытие до 46 городов вещания, занимая 5-е место среди украинских коммерческих радиостанций по количеству передатчиков.

Комментарии:

 1. Уважаемое и горячо любимое радио Перец FM.
  Передайте пожжалуйста привет моей ненаглядной и милой супруге Ольге. Прошу поставить в эфире песню «Сумашедшая» Анжелики Варум. Заранее благодарю, Дмитрий.

 2. Хочу послушать ЗЕМЕЛЯ СЕРГЕЙ — УКРАИНА МАМОЧКА .

 3. Я тоже без МFМ, у меня DJFМ. Но с Перцем весело. Там хиты и главное, ЮМОР!!!:-)

 4. Слушать радио Перец фм онлайн http://bestradio.fm/ukraine/38-perec-fm.html можно вот!

 5. а на какой теперь частоте мфм можно слушать?

 6. Доброго дня!!!Не знаю, до кого звернутись, як правильно вчинити! Допоможіть, порадьте щось!
  Вночі з 26 на 27 січня 2013 року в смт Гребінках, Київської обл. Васильківського р-ну, був жорстоко вбитий молодий хлопчина, віком 17 років. Версій дуже багато. Кажуть, що є свідки, які бачили, що хлопця вивели троє молодиків (жителі села Саливінки), які відпочивали на місцевій дискотеці. Після того бідолаху ніхто не бачив. Коли дискотека закінчилася, на вішаку залишилася висіти одна курточка цього хлопчини, після чого всі його друзі почали шукати. Дехто стверджує, що ці розбірки бачили його знайомі, але особисто я в це не вірю. Як можна стояти і дивитись осторонь на такий жах???!!! Місцеві «оборотні в пагонах» озвучили версію, ніби то цей хлопчина (його ім»я Кудрявцев Юра) був в нетверезому стані і просто впав, і замерз. Але де ж взялися багаточисленні побої, синці, гіматоми, поломаний ніс, з усіх сторін сині ноги та живіт!!! До того ж, хлопець вів здоровий спосіб життя!!! Всі друзі та знайомі Юри намагаються добитися справедливості, і звертаються до ЗМІ. Тож, не підведіть, будь ласка, і допоможіть встановити цю СПРАВЕДЛИВІСТЬ!!!

 7. приветик наш любимый Перчик!!! Передайте пожалуйста поздравление моим родителям Британ Татьяне и Вадиму с рождением дочки Юличке,которой исполняется сегодня 18 лет!!! Спасибо вам за такую милую,добрую и любимую сестричку!!! поставте пожалуйста песенку Челси-младшая сестра))) заранее спасибо!!! от Яны из мариуполя

 8. В Днепре как понимаю не вещает совсем это радио?

 9. Лучше б оставили mfm а то приходится слушать его только онлай

 10. Не понимаю, как ему дали частоту…
  Ужасное радио,в эфире которого пошлятина…. MFM одно из немногих радио, где играет музыка, а не пошлость и НЕДОмузыка.

1 2 3 7

Добавить комментарий: