Радіо Київ


Сайт Радио Киев
Online-вещание 96k
Киевская муниципальная информационно-музыкальная радиостанция.

Особенность радиостанции — киевская тематика программ. В эфире Радио Киев выпуски новостей (каждые полчаса), прогнозы погоды, аналитические, культурно-познавательные и поздравительные программы, авторские проекты.

Музыкальные блоки – украинская поп- и рок-музыка, постсоветская эстрада и небольшое количество западной музыки.

Радиостанция ориентирована, главным образом, на жителей столицы старше 30 лет.

Комментарии:

 1. It is best to take part in some sort of contest, sweepstakes for just one of the highest quality websites world wide web. I will suggest this site!
  Fake Oakleys http://cheapoakleys.net

 2. А свою инструментальную музыку Вам показать можно?

 3. Радио киев 98 фм только здесь http://bestradio.fm/ukraine/43-kiev-98-fm.html слушать онлайн можно

 4. Радио Киев 98 FM есть тут http://radiovolna.net/20-radio-kiev-98fm.html в режиме онлайн

 5. Доброго дня! Мої батьки часто слухають Ваше радіо, дуже подобаються їм українській пісні, які звучать на Вашій хвилі. Я хотіла б передати їм привіт, привітати з першим днем зими!, та побажати здоров’я та довголіття! Я буду вдячна Вашому радіо, якщо Вони почують цей привіт!

 6. Нова трансляція у гарній якості слухайте на Бестрадіо — Радіо Київ ФМ http://bestradio.fm/ukr/ukraine/43-kiev-98-fm.html — лінк на станцію.

 7. Добрий день! 12 жовтня 2014 приблизно о 19.30 чула по 1 каналу українського радіо передачу (в т.ч. виступ М Слабошпицького) про Євгена Гуцало. В архіві 1 каналу запис цієї передачі відсутній. Посилаються на якусь іншу радіостанцію, що віщала там в цей час. Можливо, це була передача Радіо Київ?
  Якщо це так, скажіть будь ласка, де можна знайти цей запис.
  З повагою,
  Svetlana Tkachenko

 8. Добрий день! 12 жовтня 2014 приблизно о 19.30 чула по 1 каналу українського радіо передачу (в т.ч. виступ М Слабошпицького) про Євгена Гуцало. В архіві 1 каналу запис цієї передачі відсутній. Посилаються на якусь іншу радіостанцію, що віщала там в цей час. Можливо, це була передача Hflsj Rb]d?
  Якщо це так, скажіть будь ласка, де можна знайти цей запис.
  З повагою,
  Svetlana Tkachenko

 9. Доброе время суток, друзья!!! Я певец и комрпозитор Георгий Лысенко,написал песню «КИЕВСКАЯ РУСЬ»,хочу чтобы её услышали все,все,все,и поняли что МЫ ВСЕ БРАТЬЯ!!!!!! С уважением и поклоном,Георгий Лысенко. вот ссылкаhttp://vk.com/search?c[q]=%C3%E5%EE%F0%E3%E8%E9%20%CB%FB%F1%E5%ED%EA%EE&c[section]=audio&c[performer]=1

 10. Непогана музика, хороші ведучі і актуальні новини. Слухаю півроку. Шкода, що не почав раніше. Радіо справді має свій настрій і своє обличчя. Це чується в музиці й в настрої ведучих. Мені особисто подобається ранковий ефір — ведуча новин Світлана Симонова, завжди привітна й цікава. Обідній ефір із Богданом Красавцевим. Цей юнак має свою харизму, він уміє вести програму і робить це від серця, по-справжньому. Вечірній ефір із Миколою Білим. У цього ведучого приємний голос і завжди свіжі новини області. І звісно, неповторна Світлана Василенко, яка завжди на часі і знає, що відбувається в місті й за лаштунками. Її програми слухаємо всією родиною. Велика подяка всім журналістам і працівникам Радіо Київ за вашу працю! Так тримати!

1 2

Добавить комментарий: