Радио «Промінь»


Сайт радио «Промінь»
Слушать online (.wma)
Киевская информационно-музыкальная радиостанция, 2-й канал Национальной радиокомпании Украины.

Радио «Промінь» — это радиостанция, предлагающая слушателям аналитические, познавательные, социальные, культурологические, спортивные программы, новости, интерактивные викторины, хит-парады.

Музыкальное наполнение — современная украинская и зарубежная эстрада, рок, некоммерческая музыка.

Комментарии:

 1. Добрий день! 12 жовтня 2014 приблизно о 19.30 чула по 1 каналу українського радіо передачу (в т.ч. виступ М Слабошпицького) про Євгена Гуцало. В архіві 1 каналу запис цієї передачі відсутній. Посилаються на якусь іншу радіостанцію, що віщала там в цей час. Можливо, це була передача Радіо Промінь?
  Якщо це так, скажіть будь ласка, де можна знайти цей запис.
  З повагою,
  Svetlana Tkachenko

 2. Шукаю свого Браточка,був зарегiстровани на сайтi однокласники як ВУЙКО ПОЛОНИНСЬКЫЙ-АНАРХIСТ,61 год, Полонина-Руна, Украина.Остатни раз юув на сайтi 11 февраля,з той пори ничого вiд нёго не чути.Имя його як и в мене Вячеслав.Братко де ти пропав?Тебе шукае Бойко Вячеслав з Галичского Полiсся,нане вже Беларусь.Я тоби расказував,про те як мий Родич возглавляв отряд УПА у нас на Полiсе,iммя його Бойко Ерамк.Расказував тобi як йiздив по сёлах,дай люде ниц поганого про його не казалы,тилькi Добре.Твоя мати из Рода Бойкiв,ти для мене писав вiдкiль Бойки прийшли у Карпати.Расказував про те як в Руминii твого пра-пра-Деда вiдблагодорил Князь,за те що вiн спас його в свiй час.Братку дай знати про себе,вось моi номера в Беларуси, +375336984449 или +375291440539.Як що можня вэдущи прочитайте в ефiрi

 3. 100 найкращих робіт міжнародних карикатуристів про політичні ігри
  Політичні ігри мають багато схожого з шахами — однієї з найдавніших і найпопулярніших ігор на нашій планеті. Чимало термінів цієї гри міцно увійшло в наше життя. Одне з таких виразів — «Хід конем».
  Виграє той, хто зробить «хід конем», хто врахує всі можливі дії суперника і обере план, що приводить до перемоги.Наш конкурс про гру в політичні шахи. Поле цієї гри — наші країни і континенти, а фігури — ми всі. Яка це гра? Хто в ній гравець? Які правила і чи є в ній переможці?…

  25 жовтня в 15.00 в ТРЦ «Більшовик» (Київ, вул. Гетьмана, 6, метро «Шулявська») відкривається виставка ХІІІ міжнародного конкурсу карикатур «Незалежність» за темою: «Хід конем» (політичні ігри). Засновниками та організаторами конкурсу є Асоціація карикатуристів України.

  На участь в конкурсі було надіслано 497 робот, які надіслали 133 авторів з усіх континентів. Результати та повний каталог конкурсу на сайті Ассоціаії карикатуристів: http://www.cartoon.org.ua/?page=independ_13

  Додатково буде представлена виставка житомирського карикатуриста Василя Вознюка: шаржі на українських політиків і публічних персон, які він малював в прямому ефірі в програмах Савіка Шустера на каналі «Інтер».

  На відкритті виставки представники ЗМІ зможуть отримати каталоги конкурсу карикатур та виставки шаржів. Вхід безкоштовний. Акредитації не потрібно.
  Телефон для довідок: (063) 578-0482, Константин Казанчев

 4. Hanging unde . Try and unearth variations which do not come to be troublesome each, as an distressing below wire breast support might be nightmare. Any time you use a lesser crack via it is only a clever notion to purchase bathing suits that delivers this complement .
  Women Ray Rice jersey White http://www.criterium-vanmarter.com/wholsale-nfl-jerseys/women-ray-rice-jersey-white.html

 5. Envision that in no way happened and these days Hollywood knocked on Fincher doorway and mentioned, prefer to give you he keys for the Alien franchise What sort of car-blanche would Fincher have now? His perform has normally caught my eye. Even in his earlier times of directing Aerosmith and Madonna movies. Alien 3 didn make me stand up and scream for Alien 4, but I nonetheless thought it had been nearer to Scott authentic piece..
  Nike Limited Rice jersey Red http://ilovesantapaula.com/cheap-nfl-jerseys/nike-limited-rice-jersey-red

 6. Should you possess a home business enterprise which has demands your items to become wrapped like a gift then a excellent resolution would be to supply some gift bags. A gift bag tends to create the gift appear professionally wrapped and might possibly come in all sorts of designs and sizes. For anyone who’s in research of.
  Game Marshawn Lynch jersey White http://ilovesantapaula.com/cheap-nfl-jerseys/game-marshawn-lynch-jersey-white

 7. Ideal kind of outdoor equipment also aids in supplying a comfortable touch towards the all round expedition. Constantly go for gears which have been durable, practical, and handy. Sturdiness is one of the significant elements to consider.
  buy soccer jerseys http://www.criterium-vanmarter.com/wholsale-nfl-jerseys/buy-soccer-jerseys.html

 8. It’s advised you arrive fifteen minutes ahead of a treatment that provides time within the relaxation room and permits you to total your consultation card. It’s suggested that a scorching mineral spring bath public or private be enjoyed ahead of treatment options. This improves them, helping within the approach of relaxation and feeling of cleanliness and wellbeing..
  Women Martin jersey Red http://www.getinyourcrib.com/women-martin-jersey-red

 9. моя бабуся дуже любе це радио!

 10. Радіо «Промінь» було першим радіо, яке я слухав, тому для мене воно асоціюється з чимось рідним і дуже близьким. Із задоволенням слухаю його!

Добавить комментарий: