Radio ROKS Украина


Сайт Radio ROKS
Слушать on-line 32k (.aac)
Слушать on-line 128k
Киевская сетевая музыкально-информационная радиостанция. Покрытие сети: 25 городов вещания.

Формат — Classic Rock. Слоган: «Рок. Тільки рок!».

Основа формата — классический западный рок 70-90-х годов. Современный рок представлен в небольшом количестве (2 композиции в час). В дневном эфире преобладает зарубежная рок-музыка (около 80%).

Программы: выпуски новостей, утреннее шоу КАМТУГЕЗА, музыкальные рубрики и проекты («Рок-уикенд», «Рок-концерт», «Рок-цитата», «Рок-архив», «Made in Rock», «Рок-стайл»).

Целевая аудитория Radio ROKS — мужчины в возрасте 25-50 лет.

Комментарии:

 1. Здравствуйте, интересует размещение на радио. Как и с кем связаться можно? Наш номер 0678460633

 2. Robert/Nick: Very good responses. Outlined on our site have an interest to know of virtually any benefits to your WEB OPTIMIZATION strategies after this really is applied.
  Cheap Oakleys

 3. I bought the PDF/ePub online edition you get… the LIBRO ELECTRONICO features a built-in url which goes with a download web page for those video written content.
  Fake Oakleys http://cheapoakleys.net

 4. Радио онлайн слушаю вот на сайте http://bestradio.fm/ukraine/27-radioroks.html — отличная рок музыка от Радио Рокс Украина.

 5. ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ
  П р о п о н у є м о
  розміщення (від 1 дня) рекламних, інформаційних, привітальних та інших відеороликів на світлодіодному екрані, розташованому на фасаді Торгово-офісного центру «ІЗУМРУД», (м. Вінниця, вул. Пирогова, 47-A; район ринку «Урожай»).
  Екран розташований на жвавій транспортній розв’язці вулиць Пирогова та Келецькій, з великим потоком машин і громадського транспорту (тролейбуси, трамваї, маршрутні таксі) і чудово проглядається з усіх кутів площі.
  У ефективну зону охоплення екрану потрапляє більше 200 тис. осіб на день.
  Світлодіодний екран видно довго і здалеку, що дозволяє транслювати повноцінні відеоролики. Зображення на моніторі добре проглядається навіть з 200 м.
  Якщо у Вас немає готового відеоролика, ми допоможемо його створити в найкоротші терміни за демократичною ціною. Заміна одного розміщеного відеоролика на інший безкоштовна.
  Отримати консультації з усіх питань, пов’язаних із виготовленням та розміщенням реклами, отримати комерційну пропозицію, прорахувати вартість розміщення можна зв’язавшись з нами.
  Чекаємо на Вас !
  м. Вінниця, вул. Пирогова, 47-А, оф. 301 (ТОЦ «ІЗУМРУД»).
  тел.: +38 (0432) 55-60-65 (з 10.00 до 16.00 год.) (Контактна особа – Тетяна).
  Наші ціни Вас приємно здивують!

1 36 37 38

Добавить комментарий: